Super Obligacje

blog obligacji korporacyjnych i skarbowych

Regulamin

Korzystasz z serwisu superobligacje.pl – zapoznaj się z regulaminem.

 

  • Odpowiedzialność prawną za treść publikacji zamieszczonej przez autora w serwisie ponosi wyłącznie autor tejże publikacji.
  • Ograniczenie odpowiedzialności właściciela serwisu. Zapoznając się z treścią artykułów w serwisie superobligacje.pl rozumiesz, że serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy, a zamieszczone w nim teksty zawierają wyłącznie treści o charakterze ogólnym, nie stanowią ani porady, ani instrukcji postępowania w określonych przypadkach. Właściciel serwisu superobligacje.pl nie odpowiada za treść artykułów umieszczonych na serwisie w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do nich. Treść artykułów wyraża poglądy ich autorów, a nie właściciela serwisu. Właściciel serwisu nie odpowiada za treść komentarzy pozostawionych pod artykułami przez osoby trzecie.
  • Serwis superobligacje nie zezwala na kopiowanie i przedruk treści zamieszczonych na superobligacje.pl  Kopiując treść naruszasz zapis z art.116 „Ustawa Prawo autorskie i prawa pokrewne” z dnia 4 lutego 1994 roku. Jeśli odszukamy skopiowany z serwisu superobligacje.pl tekst, będziemy powiadamiać policję.