Super Obligacje

blog obligacji korporacyjnych i skarbowych

jak inwestować na giełdzie w artykułach

środa

28

Marzec 2018

0

komentarze

Jak założyć rachunek maklerski?

Dodany przez , Kategorie: Inwestowanie

Inwestowanie na giełdzie

Aby móc lokować kapitał w dowolny instrument finansowy, musisz posiadać rachunek w biurze maklerskim. Choć to Ty decydujesz, w co chcesz zainwestować, to brokerowi musi należysz składać zlecenia zakupu i sprzedaży akcji czy obligacji. Dowiedz się, jak wybrać rachunek maklerski.

środa

14

Marzec 2018

0

komentarze

Akcje czy obligacje? W co inwestować?

Dodany przez , Kategorie: Inwestowanie, Obligacje

Giełda Papierów Wartościowych

Choć inwestowanie w akcje może generować duże zyski w stosunkowo krótkim czasie, jest to ryzykowna forma lokowania kapitału. Dlatego inwestorzy coraz częściej zaczynają interesować się obligacjami korporacyjnymi. Czym się charakteryzują oba instrumenty finansowe? W co opłaca się inwestować?

czwartek

18

Wrzesień 2014

0

komentarze

NewConnect dla początkujących

Dodany przez , Kategorie: Inwestowanie

Newconnect to zorganizowany rynek prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych poza rynkiem regulowanym w formie alternatywnego systemu obrotu. NewConnect przeznaczony jest dla nowych, rozwijających się spółek działających głównie w obszarze nowych technologii takich jak informatyka, technologie mobilne, telekomunikacja. Zważywszy na to, że spółki notowane na NewConnect są najczęściej firmami rozwijającymi się, poszukującymi możliwości sfinansowania swoich inwestycji, […]