Super Obligacje

blog obligacji korporacyjnych i skarbowych

pożyczkę w artykułach

wtorek

25

luty 2020

0

komentarze

Pożyczki na Śląsku – na co zwrócić uwagę przy wyborze zobowiązania?

Dodany przez , Kategorie: Finanse

Portfel z pieniędzmi

Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze pożyczki na Śląsku? Jak wybrać pożyczkę na Śląsku? Pożyczki bankowe – na co uważać? Pożyczki pozabankowe – kiedy warto je zaciągnąć? Jak wybrać pożyczkę na Śląsku?…Wielu praktycznych informacji dotyczących tego, jak wybrać pożyczki na Śląsku dowiesz się z serwisu silesiakredyt.pl. Pożyczki bankowe – na co uważać? Pożyczki bankowe to produkty dla osób, które nie widnieją w BIK i nie są zadłużone.

środa

18

wrzesień 2019

0

komentarze

Kredyt konsolidacyjny a pożyczka konsolidacyjna – różnice

Dodany przez , Kategorie: Finanse

polskie banknoty

Jaką metodę konsolidacji bardziej opłaca się wybrać – kredyt czy pożyczkę? Czym jest konsolidacja? Czym różni się kredyt konsolidacyjny od pożyczki konsolidacyjnej? O czym pamiętać, biorąc kredyt lub pożyczkę konsolidacyjną? Czym jest konsolidacja?…Kolejnym plusem pożyczek jest mniejsza ilość formalności. To oznacza, że większą szansę ma się na otrzymanie pożyczki niż kredytu konsolidacyjnego.

piątek

17

październik 2014

1

komentarze

Obligacje skarbowe

Dodany przez , Kategorie: Inwestowanie, Obligacje

Inwestycja w obligacje korporacyjne jest lepsza od tradycyjnych metod inwestowania

Obligacje to dłużne papiery, których posiadanie świadczy niejako o udzieleniu przez obligatariusza pożyczki emitentowi. W przypadku obligacji skarbowych emitentem jest Skarb Państwa, reprezentowany przez Ministra Finansów.