Super Obligacje

blog obligacji korporacyjnych i skarbowych

zdolność kredytowa w artykułach

piątek

3

kwiecień 2020

1

komentarze

Kredyt gotówkowy dla firmy – jak dostać?

Dodany przez , Kategorie: Finanse

Mężczyzna przy laptopie

Jednym z nich jest rzecz jasna posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, ale żeby ją ocenić, instytucja finansowa będzie potrzebowała właściwych dokumentów….Oznacza to, że w niektórych przypadkach należy wykazać się wyższą zdolnością kredytową oraz większym wkładem własnym, żeby bank uznał to za wystarczające zabezpieczenie.

wtorek

25

luty 2020

1

komentarze

Pożyczki na Śląsku – na co zwrócić uwagę przy wyborze zobowiązania?

Dodany przez , Kategorie: Finanse

Portfel z pieniędzmi

Decydując się na zobowiązanie w banku, klienci podlegają skrupulatnej weryfikacji, sprawdzana jest ich zdolność kredytowa i dane w BIK….Oczywiste jest, że osoby o nieskazitelnej historii kredytowej udadzą się do banków, a kredytobiorcy, którzy mają niską zdolność kredytową lub w przeszłości mieli problemy ze spłatą zadłużeń, będą przeglądać oferty firm pożyczkowych.

piątek

12

czerwiec 2020

3

komentarze

Kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna — różnice

Dodany przez , Kategorie: Finanse

Dom na kredyt

A jeśli nie mamy zbyt dużych dochodów lub posiadamy jeszcze inne zobowiązania, możemy zdecydować się na wspólny kredyt z kimś, kto ma zdolność kredytową….Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, należy również zadbać o odpowiednią zdolność kredytową. Jeśli nie jest ona zbyt dobra, warto ją poprawić, np. starając się wcześniej o umowę o pracę lub większe zarobki.